Sevdiğim çocuk ile arkadaşım birbirinden mi hoşlanıyor?

Sevdiğim çocuk ve arkadaşım sürekli konuşuyorlar arkadaşım benimle yakın o yüzden genelde ben de yakınlarında oluyorum ama onlar genelde futbol vb. erkeklerin ilgilendiği konular hakkında konuşuyorlar. Arkadaşımı kıskanmıyorum ama imreniyorum çünkü o küçüklüğünden beri erkeklerle daha çok takılan biri olduğu için daha erkeksi ve erkek ruhundan anlıyor ben onların yanındayken konuya Fransız kalıyorum. O çocuktan hoşlanıyorum ama arkadaşımı da seviyorum. Ama o çocuk ile arkadaşım birbirlerinden hoşlanıyor olabilirler çocuk arkadaşımla konuşuyor gayet rahatça. Ben konuşuyorum bana bakıyor iki saat bilmiyorum belki de ne diye bu kız diye falan düşünüyordur. Aynı şekilde arkadaşım ona dokunuyor resmen omzuna koyuyor elini vuruyor omzuna buna hiçbir şey demiyor gayet normal karşılıyor. Ben elimi biraz değdirsem iki saat bana bakıyor bir şey demiyor konuşmuyor benimle. Arkadaşça konuş bari. Bir de bana bakıyor ben ona bakınca yüzünü çeviriyor, bana mesafeli davranmaya çalışıyor sanırım. Hayır tamam sevmiyorsun ama bari böyle yapma hiç mi fark etmiyorsun hissettiklerimi. Arkadaşımla onun birbirinden hoşlandıklarını nasıl anlayabilirim? Gerçekten birbirlerini seviyorlarsa mutlu olmalarını isterim ama önce iyice emin olmam lazım. Onlara sormaya çekiniyorum da çünkü dediğim gibi çocuk bana mesafeli tuhaf davranıyor arkadaşıma da sormaya utanıyorum. Birbirlerinden hoşlandıklarını nasıl anlayabilirim?
Sevdiğim çocuk ile arkadaşım birbirinden mi hoşlanıyor?