Arkadaşlar , sizce ben haksızmıyım, nişan olurken kıza altın vs takılır ve bunlar kıza sorulmazmı?

Nişanlandım. Sevdiğim kişiyle evleniyorum evet ama insan içten içe üzülüyor. Nişanımı ben salonda yaptım, yer tuttum organizasyon yaptım. Nişanlıma pahalı marka bir saat aldım. Okadar insan geldi nişanıma. Takı sırasında şaşırdım, nişanlım ve ailesi bana hiçbirşey takmadı. Birtek alyans ve tek taş.. okadar. Bizde adettir kolye set takılır kıza nişanda. Takılmayan birtek ben oldum çevremde. İnsanlara karşı utandım. Nişandan sonra bunu ona söyledim ve benimle tartıştı. Bizde öyle birşey yok dedi. Oda bende aynı mahallenin insanlarıyız.. farklı kültür değil yani. Nişandan sonra herkes takıların nerede hani takmıyorsun dediler. Utandım. Moralim bu konuda çok bozuk.. ben haksızmıyım, insan hiç olmazda bir kolyemi takamaz.. oda yoktu. Maddi durumlarını sorarsanız kötü değil. Kendimi çok değersiz hissettim😒
Arkadaşlar , sizce ben haksızmıyım, nişan olurken kıza altın vs takılır ve bunlar kıza sorulmazmı?