Eski sevgili neden hala ara sıra yoklar? Amaçları nedir?

Düşünün ki kendisi istedi ayrıldınız mecbur kaldınız sizde. Sonra siz onu özlediginiz için düzeltmek istediniz çabaladınız yinede , aradınız , halini hatırını sordunuz ve bulusmak istediniz. O ise hepsine itiraz etti, sadece telefonlarınızı açtı güzelce konustunuz. 1 ay böyle geçti. Ve bir gün size ''seni unutmak istiyorum sana karsı bir şey hissetmiyorum sevmiyorum seni artık dedi iletişimde olmak istemediğini görmek istemediğini belirtti ve engelledi her yerden
sizde kızdınız o defteri kapatmak istediniz çünkü elinizden geleni yaptınız ve elinin tersiyle itti 3-4 ay oldu kendinizi toparlamaya başladınız ara ara yoklamaya başladı sizi gelir gibi yapıp tekrar gitmelere devam etti böyle birşey istemememe rağmen bir yerde gördüğü zaman senmiydin diye bir bahaneyle yazıyor ortak arkadaşlarımız olmasına rağmen olduğu yere gitmek istemediğim için geri dönüyorum nedir bunların amacı ara sıra yoklamak bir yerde gördün mü yazmak hayatıma bakıyorum işte daha neden arıyorsun? neden kendini hatırlatıyorsun?
Güncellemeler
+1 yıl
sdfsdfsdf
Güncellemeler
+1 yıl
Kgyonfkjtcb
Eski sevgili neden hala ara sıra yoklar? Amaçları nedir?