Ayrılamadığım sevgilim?

26 yasindayim ve 3.5 senelik bi iliskim var cok sessiz sakin icine kapanık acayip derecede hemde, oyle bi insanim. Kiz arkadasim tam bi seks hastası. Aldatıyor da galiba caktırmadan. Ben oyle seziyorum. Benle evlenmek istiyor fakat ben bunu istemiyorum cunku huzursuzum yani. Ayrilmayi cok denedim sonradan pisman oluyorum cunku kız herseyim oldu. Anlicaginiz kopamiyorum biturlu ayrılamıyorum. Hayatım kayacak yardım edin nasıl ayrılabilirim. Ayril baskasiyla demesi kolay da 3.5 sene az mı, herşeyin olmuş. Ama kız benleyken cok ozgur takilabilir. Ben boyle katlanamam. Nasıl ayrılacam bi fikir verin nasıl kendi istegimle uzaklasabilirim sevgimi aliskanligimi bastirabilirim ya da bu bana girdi mi yani? Cunku kesin aldatır bu beni eminim g.. u de cok kalkti zaten bu sevgimden dolayı. Kendi de birakmiyor da, nasil unutabilirim ben bunu aci cekmeden ayrilabilirim cunku sonra kopek gibi pisman oluyorum. Bide icime kapanikligimdan dolayi arkadas da edinemiyorum ondan cok alistim zaten. Hic umursamasam kendi boyle olurdu sansima sicim duzgun biriyle boyle iliskim olsa sasirirdim gercekten.
Güncellemeler
+1 yıl
Yorum bile gelmedi
Ayrılamadığım sevgilim?