Sizce böyle biri affedilir mi? Lütfen yardımcı olun. (baya bi uzun biliyorum)?

3 sene önce her şeyden çok sevdiğim (eski) sevgilim benden “seni sevmiyorum” artık diyerek ayrıldı. Çok çabaladım, yalan söylediğini sandım. Yanına gittim konuşmak için ama benim suratıma bile bakmadı, ben yinede pes etmedim. Okuluna gittim kaç kez, arkadaşlarına yazdım, kendisine yazdım ama beni hep görmezden geldi. Öyle öyle 2 ay arkasından koştum. 2 ayın sonunda biografisin de bir kalp sembolü gördüm, aynı sembolü takip ettiği bir kız da daha görünce, arkasından koşmayı bıraktım. Koşmayı bıraktım ama tabi kendisinden vaz geçmedim, zaten o kalp koyduğu kişiyle de 1 aya kalmaz ayrılmışlardı. Tam 6 ay sonra bana geri döndü, ilk başta özür diledi beni aslında sevdiğini ama o zamanlar yalan söylediğini söyledi. Ben de onu hala çok seviyordum ama ilk başta ona çok kızdım falan tartıştık biraz, güya o sevgilisiyle de benim yüzümden ayrılmışlar. Tam 1 hafta yazışarak konuştuk ve sonra buluştuk, her şey iyi olcak sandım ama olmadı. Buluştuğumuz da ben biraz daha olumlu konuştum, tekrar başlıyalım gibisinden ama o dedi ki bana “hala beni seviyor musun diye merak ettiğim için yazdım, gözlerinden gördüğüm kadarıyla da hala seviyorsun benı” dedi. Hayatım da hiç bu kadar aşağlandığımı hatırlamıyorım. Bunu dedikten sonra zaten direkt yanından ayrıldım.
Tam 6 ay sonra hala onu özlemeye devam edince bu kez de ben yazıyım ne kaybederim dedim ve ona up uzun bir mesaj yazdım. Mesajın içinde onu hala çok sevdiğim, barışmak istediğimi falan yazmıştım. Aniden bir kızdan bir mesaj geldi, mesaj da; “bidaha x (eski sevgilimi) kişiyi rahatsız etme, boşuna hayal de kurma, o seni unutulı baya bir zaman oluyor, bir daha rahatsız etme bizi” yazdı ben de mutluluklar dileyip bir daha rahatsz etmedim. O günden sonra vaz geçtim kendisinden ağla ağla tükendim ama yapıcak bişey yoktu.
Bu olayın üzerinden tam 2 yıl geçti ve şu an eski sevgilim bana geri dönmeye çalışıyor. 1 aydır arkadaşları istek attı, kendisi istek attı ama hepsini sildim, 1 hafta önce ise bir fake hesap bana “çok özledim seni, lütfen barişalım, sorunlarımızı çözelim” vs. yazmış, ben de eski sevgilimin olduğunu bildiğim için o hesabı direkt engelledim. Ondan sonra iki fake hesap daha istek attı, kabul etmedim. Dün fake hesaplardan biri daha yazdı, benden bilgi almaya çalıştı; okulumu, işimi, kaç kişiyle konuştuğumu vs. sordu, normal de yazmamam gerekirdi ama kim olduğunu merak ettiğim için biraz sohbet ettim. Akşama doğru da fake hesabı engelledim. Yüksek ihtimal bu fake hesaplar, eski sevgilime ait. Ve yüksek ihtimal yakında eski sevgilim kendi hesabıyla yazıp, benimle barışmak isteyecek.

Sizce böyle biri affedilir mi?
Not: onu eskisi kadar sevmesem de, hala duygularım var ona karşı.
Sizce böyle biri affedilir mi? Lütfen yardımcı olun. (baya bi uzun biliyorum)?