Babami nasil ikna edebilirim?

Gizli Üye
Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. 26 yasindayim, karadenizliyim, annem yok (sizlere ömür), bi babam iki de erkek kardesim var. Erkekler arasinda tek kizim anliyacaginiz. Benim Babam biraz eski kafali ve de cok sert. Mesela evlenecegim zamani da kisiye de kendisi belirlemek isteyenlerden. Vakti gelince talip olan damat adaylarina bakip kendi karar vercek ve de ayni memleketten ve mentalitesi felan bizimkilerden olsun ister. Simdi ben bi kac gün önce biriyle tanistim. Kendisi 29 yasinda daha önce bi evlilik yapmis bosanmis ama cocugu yok. Aldatildigi icin ayrildi eski karisindan. Ikimizde sevgiye hasret kalmisiz ve cok iyi anlastik. Kendisi suriyeli ve bu babamin gözünde büyük bir sorun olacagini hatta karsi gelmesine sebep olucagini düsünüyorum. Suriyeli cocuk babamla camide tesadüfen tanismis gibi yaprak önce babamla arkadas olmayi denicek sonra bana talip oldugunu söylemek istiyor. Ama babami arap oldugu icin evlilige nasil ikna edebiliriz bilmiyorum. Fikirleri olan varsa seve seve dinlerim
Babami nasil ikna edebilirim?
6 Görüş