Evlenmeyi Düşünmeyen Sevgili? Erkekler Bakar mısınız?

Gizli Üye
Öncelikle sebeplerden başlayayım ; Genç olmak, hayalleri olmak, (bunlara beni dahil ettiği şeyler de var, gezelim yiyelim görelim vs...) iyi bir iş sahibi olmadan , eşime yeterli olmayacağımı maddi olarak bilmeden evlenmem zaten evlenmeyi düşünmüyorum. is güç olayları ve borçlarım var “ diyor. Üniversite mezunu ama okuduğu alan da is bulamadı. Henüz bu zorlandığı uzun saat çalıştığı iş yerinde de çalışmaya devam etmek zorunda. Elbette evlilik bizim için erken, ben de meraklı değilim ama vakti zamanı geldiğinde “onunla” olsun isterim, o da diyor “bu yaşadığım sıkıntılar olmasa vakti geldiğinde seni isterdim evlilik olarak bi süre sonra evleneceğiz diyebilirdim ama vakit verip seni de kandıramam. Seninle olmaktan mutluyum ama ilerisi için evlilik konusunda kesin konuşamıyorum “ dedi. Beni üzmemek için telaş ediyor. Ben 20 o 24 yaşında. Ailesinin maddi sıkıntıları olduğundan ve kendi borçları da olduğundan , “kendine , anne babasına , 2 kız kardeşine yetişmeye çalışıyor “ maddi manevi , tamam onu da anlıyorum. Beni çok sevdiğini her fırsatta dile getirip, basit bi cümle kurarken bile yanlış anlamamam için çabalayan insan evlilik konusu açılınca öyle çok açıklama yapıyor ki “yeter ki yanlış anlama beni” diyor. Aslında haklı, hak da veriyorum. .
Evlenmeyi Düşünmeyen Sevgili? Erkekler Bakar mısınız?
7
1
Görüşünü yaz