Eşim beni "ev hanımı" yaptı. Ne yapicam bilmiyorum. Fikir verir misiniz? ?

Trol yazan var, fantazi yazan var ama değil arkadaşlar, anlattıklarım gerçek.
Ben onu tanıdım tanıyalı zaten otoriter biri olduğunu biliyordum, taaa ilk günden söylemişti bana kılıbık olmam gerektiğini ben de kabul etmiştim.
Amma evlendikten sonra özellikle benim birkaç zamandır işsiz olmam onun ise yoğun çalışmasından dolayı evde işler farklı bir noktaya geldi.
Kılıbıklık yerini feminenliğe bıraktı. Bütün ev işlerini ben görüyorum artık. Yemeğinden temizliğine çamaşırından ütüye kadar, kendisi evin reisi ben de hanımı oluyormuşum...
Çayı kahvesi eksik olmuyor. Bir kerecik yemekten kıl çıktı diye artık mutfakta eşarp taktırıyor bana. Kulaklarımı da deldirtti genellikle kendi küpelerinden taktırıyor. 🥺🥺
Dışarıda gayet normaliz, hanım hanımcık duruyor yanımda ama eve geldiğimizde o beni hanım hanımcık yapıyor. Feminenliğe alış çünkü seni öyle görmek istiyorum diyor.
Dediğim gibi dışarıda kocasına asla saygısızlık etmez hatta hep sözümü dinler lakin evde hanımlık yaptırıyor bana.
Önce sadece bir fondaten ne var bundan ne olacak dedi. Sonrasında bana makyaj seti aldı onun için süsleniyorum.
Rahatça söylüyor artık, bebeğim ben seni kucağıma bile çağırsam razı geleceksin diyor.
Ev içerisinde sınırlı kalmasına benden daha çok dikkat ediyor ama.
Sizlerin de fikirlerini alabilir miyim? Tek bildiğim onu çok sevdiğim
Eşim beni "ev hanımı" yaptı. Ne yapicam bilmiyorum. Fikir verir misiniz? ?