Bu arkadaşım neden böyle davranıyor?

Gizli Üye
Benim bir kaç sene önce çok yakın bir arkadaşım vardı, bir erkek. Bu çocuk bir kıza aşıktı ve ben tesadüfen o kızla tanıştım ve onunla da çok iyi arkadaşlık kurduk. Bunlar hiç bir zaman tam sevgili olmadılar, kavuşmadılar nedense. Ben ve bu çocuk konuşmayı kestik bir ara, yanlış anlaşılma yüzünden. Ama onun başına çok kötü bir şey geldi ve ben dayanamadım ve ona destek oldum. Hem bu kızla hem o çocukla yakın arkadaşlığımı devam ettirdim onları birbiriyle muhattap etmeden, saygı duyarak. Ama bu çocuk sevgili yapınca sevgilisi bizim arkadaş olmamızı istemedi, çünkü ben onun eskiden sevdiği kızla arkadaştım. Bu çoçuğun sevgilisi onu bırakınca yine ben destek oldum ona, hiç bir zaman yalnız olsun istemedim. Hep yanındaydım. Ama bir süre sonra arkadaşlığım hem onunla hem o kızla bitti ve bu çocuk bana bir zaman sonra ulaştı ve o kızla hala arkadaş olup olmadığımı sordu. Olmadığımı söyleyince benimle bir konu hakkında konuşmak istediğini söyledi ama anında da fikrini değişip bana “lütfen beni affet ama ben yapamam bunu” dedi ve beni engelledi. Benim sorum şu, bu çocuk neden onca yıllar sürmüş bir arkadaşlığa ve desteğe rağmen beni böyle bıraktı? Ve neyi kastediyor? Çok zoruma gitti bu durum çünkü benim ona karşı yaptığım bir hata yok. Her şeye rağmen hep yanındaydım.
Bu arkadaşım neden böyle davranıyor?
3
1
Görüşünü yaz