Para karşılığı bir yıllığına sevgili teklifi alsan kabul eder misin?

KendiniÖldürenAdam
Selamlar,

Red veya kabul nedenlerini yazın lütfen.
Para karşılığı bir yıllığına sevgili teklifi alsan kabul eder misin?
1 yılcık nolcak be kabul ederim 🤑
Asla kabul etmem 🤬
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Soruya görüş bildirmeyip ! Yorumlarda testan yazan arkadaşlar engel elzem olmak üzere bilginize😉
Güncellemeler
+1 yıl
Ben kabul ederim diyenler nasıl bir ruh hali nasıl bir kişilik anlam veremiyorum açıkçası. Para karşılığında bedenini sunmak, yazık.
Para karşılığı bir yıllığına sevgili teklifi alsan kabul eder misin?