Bir erkek kıskandırmaya çalışıyorsa?

Gizli Üye
Hoşlandığım çocuk (sevgili değiliz) ben ve kankası otururken birden kankasıyla sanki planlamışlar gibi başka kızdan bahsettiler. Hoşlandığım çocuk derste bahsettiği kızın adını istemsizce sesli söylemiş. Kankasıda oğlum resmen zevk aldın kızın adını söylerken mutluluk hormonu salgıladın falan dedi. Bunları birbirlerine söylüyorlardı ama ikiside bana bakıyordu sanki ne diyeceğime bakıyor gibi. Sonra hoşlandığım çocuğa kız ne yaptı diye sordum, o da şaşkın şaşkın baktı hiç mutlu olmadı ya dedi bende biraz çıkışarak ne yapsaydı gelip boynuna mı atlasaydı dedim. Sanki bu anlamsız sitemim hoşuna gitmiş gibi gülümsedi. Sonradan önemsiz bir olay yüzünden küstük aylarca ama sürekli beni izliyordu beni başka bir erkek arkadaşımla görünce sinirlenip ters ters bakıyordu falan. Birgün derste hoca iki kişi çalışacaksınız dedi. Samimi olduğum bir erkek arkadaşım yanıma oturdu. Biz konuşup gülerken hoşlandığım çocuk sinirlenip ters ters baktı ve öfkeli nefes alıp verdi. Sonra hoca o ve başka bir kıza sizde birlikte çalışın dedi. Normalde o kıza gıcık olur hatta arkasından konuşmuştu bile ama o gün kızla oturuken gerilip kasıldı sürekli bana bakıp durdu acaba onlara bakıyor muyum diye ne zaman göz göze gelsek böyle bana pis pis gülümseyip kızla kibar konuştu falan.
Hoşlanıyor ve kendide kıskanıyordur
A seç
Hayır hoşlanmıyordur
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Bir erkek kıskandırmaya çalışıyorsa?
2
2
Görüşünü yaz