Kizlar sadece yakisikli erkek ile sevgili mi olur?

Gizli Üye
Evrt sadece onlara bakar, bir kıza diyelim ki 10 erkek yürüyor bu kiz gider en iyisini seçer, asla ortalama erkek sevmez isterse dünyanın en karakterli erkegi olsun game over bizim için hersey bitti...

Bir kadınla sevgili olmak bizim için bir hayal, kadinlar erkeklerin sadece yüzde 20 si ile sevgili olur , geri kalan yüzde 80 erkek ise sap sap dolanır günümüz dünyasında...

Bitti arkadaşlar diyelim ki tipiniz fena değil ama boyunuz 1.71 1.72 falan, yine bitti çünkü gidecek uzun boylu erkegi tercih edecek...

Bitti sonsuza dek ben bunu farkettim ya yurtdisina gideceğim ya da kadinlardan sonsuza dek vazgeçeceğim

Gercekten dünya üzerinde dis gorunuse turk kizlari kadar önem veren yok yemin ederim diğer ülkelerde bizzat gördüm...

Cok guzel bir alf vardır;

Kadinlar cirkin erkegin kraliçesi olmaktansa yakisikli erkeğin kölesi olmayi tercih ederler
Kizlar sadece yakisikli erkek ile sevgili mi olur?