Erkek arkadaşım bahane mi üretiyor?

sudeuhlllll
Ben ve erkek arkadaşım 4-5 aydır çıkıyorduk ve geçen ay benden ayrıldı. son ilişkisi ve ailesi onu mahvettiği için kendini çok ezik gibi gördüğünü ve hayattan bıkmış gibi hissettiğini söyledi. eski sevgilisi onu aldattı ve yüzüne diğer erkeklerle ne yaptığını anlattı. ve ailesi onu 2 yıl önce evden kovdu. onun için fazla iyi olduğumu düşünüyor. Ben her zaman onun yanındaydım ki hala öyleyim. her zaman benim çok saf olduğunu, yaralarının çok derin olduğunu, eğer onunla olursan benim de yaralanacağımı ve bunları bana yaşatmak istemediğimi, onunla olursam hayallerimi gerçekleştiremeyeceğimi söyledi. çünkü bağımlılıkları var. içki içiyor ve sürekli kumar oynuyor ve işi yok. 21 yaşında ve bu hayatta ne yapacağını bilmiyor, hayallerim var ve onları onunla gerçekleştiremeyeceğimi söylüyor. benden ayrılmak zorunda kaldı çünkü “beni çok seviyor ve canımı yakmak istemiyor” hep benimle evlenmeyi planlıyordu ve bakın ne oldu. Beni her zaman seveceğini ve hayatında kimsenin olmadığını söyledi. şimdi anne babasıyla yaşıyor. Vedalaşırken ciddi ciddi ağladı ve onu acı içinde görürken kendimi çok kötü hissettim. Beni hayal kırıklığına uğratmak istemediğini anlıyorum ama bunun bencilce olduğunu hissediyorum. sizce bu bir bahane mi değil mi? lütfen bana yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum.
Erkek arkadaşım bahane mi üretiyor?
7
2
Görüşünü yaz