Eşimin eli çok ağır heryerim morluk icinde dövmüyor şaka amaçlı bazende normal dokunsa bile can yakiyor napmalıyım?

Gizli Üye
El şakalarından hoşlanmadığımı biliyor. Bunu bildigi halde kolumu bacagımi sıkip çekiyor. Cok inatci bir seyi yapma dediginde yapiyor. Ve bu yaptigindanda zevk aliyor. Bacagim kolum morluk icinde. Yanlis anlamazsaniz iliskidede öyle canımı cok yaktığı icin sorun yasiyoruz bu yüzden onu hep reddediyorum. Gercekten böyle eşi olan var mı? Neden böyle cocuk gibi davranıyor?
Eşimin eli çok ağır heryerim morluk icinde dövmüyor şaka amaçlı bazende normal dokunsa bile can yakiyor napmalıyım?