Beni seven kişiye kötü davranıyorum?

+5Xper
çıkmazsokakalbimsana
7 aydır tanışıyoruz ve 4 ay önce bana beni sevdiğini söyledi onu kaybetmek istemedim ona çok alışmıştım ve sevgine karşılık vermeyi denerim dedim zaman geçti beni diğer erkek olan arkadaşlarımdan kıskanmaya başladı kavgalar ettik sonra biraz aramız açıldı ben onu özlüyordum ve bende onu kıskandığımı fark ettim sonrada zamanla mesajlarıyla falanda mutlu olunca sevdiğimi anladım daha önce hiç sevdiğim biri olmamıştı flörtüm falanda olmamıştı çok farklı bir his neyse bana iltifatlar ediyo ve ben sürekli onu tersliyorum elimde değil ona kendimi kaptırmak istemiyorum sanırım ya da travmalarım yüzünden olabilir en yakınm 4 yıllık arkadaşım bi gün bana sürekli iltifat edip beni sevdiğini söyleyip beni bi anda terk etmişti 9 ay boyunca neredeyse her gün ağladım bu aklımdan çıkmıyo ve aynısını sevdiğim kişide yapacakmış gibi geliyo ağlamak istemiyorum terk edilmek istemiyorum aynı şey olcakmış gibi geliyo elimde değil ona kötü davranıyorum ve hak etmiyo ama onu çok seviyorum da şu an mal gibi geliyorum size belkide ama bende anlayamıyorum kendimi yardım edin ne yapmalıyım?
Beni seven kişiye kötü davranıyorum?
1
1
Görüşünü yaz