Eşim ne yapmaya çalışıyor?

Gizli Üye
Ona zaten kızgındım dünden beri dün gönlümü almaya çalışıyordu ama bu sabah kahvaltıya ailesine gidecektik kalktım duş falan aldım hazırlandım saçımı salık bırakmıştım eşime de nasıl olmuşum dedim saçlarını topla bence kırıkları var kötü duruyo dedi ben de bozuldum benim saçımda kırık yok çünkü kırık yok ki diyince de sana ne zamandır kestir diyorum kestirmiyosun bakımsız görünüyo dedi kalbim iyice kırıldı ve bir şey demeden geçtim yatağa yattım o daha giyinmemisti. Geldi niye burda yatıyosun niye yanımda oturmuyosun diye kızmaya başladı ben de saçıma kötü dedin dedim ben senin saçına kötü demedim kestir dedim dedi sonra bana bağırmaya başladı ben de ona bağırmaya başladım ve hızlıca giyinip kapıdan çıktı ben de ben senin köpeğin değilim bana böyle bagiramazsın dedim kapıyı üstüme kapattı sen gelmiyorsun diyip ben öylece kaldım ailesine de gitmiş tartıştık o yüzden eşim gelmedi demiş. Sonra eve geldi dedim hadi alttan alayım gittim sarıldım karşılık vermedi sonra da hazırlan anneme git biliyo tartıştık dedim ama düzelttik de dedi ben de iyice sinirlendim ailene neden anlatıyorsun hasta deseydin ya dedim. Sonra ise gitmesi gerektiği için gitti ben de mecburen ailesine gittim annesinin gizli laf sokmalarını dinleyip eve geldim. Hala çok kızgınım haksız mıyım ne yapmak istiyor bu adam gerçekten biri bana anlatsın
Eşim ne yapmaya çalışıyor?
8
3
Görüşünü yaz