Bu da benden geceye dair içini dökme postu olsun mu?

Gizli Üye
4 senelik ilişkim oldu. Köpek gibi sevdim herkesten herşeyden uzaklaştırdı uzaklaştım. Allah var aşkı sevgiyi yaşadım hissettim. Evlenelim dedim 4 sene daha ne kadar gezip tozabilirdim ki. Bir bakışından ne dediğini anlayan anlaşan insanlardık. Ailesi engel koydu oda pes etti tartışarak ayrıldık. Uzun süre sorna iyi biri çıktı dedim. Konuştuk sohbet muhabbet ben bu saaten sorna öyle uzun ilişki içinde bulunamam vakit geçirir iyice tanışırız dedim öyle de diyince Seneye isteriz dedi. Ama adamdan pas yok. Sevdiğini söylemedi hiç ama sorsan sevgiliyiz. İltifata gelince söyler saçların gözlerin güzel diye. Sözde ciddi. Aramadı 1 kere bile bayramın 1. ci günü ilk defa ben adım atayim dedim aradım. Konuştuk vs kapattık uzun süre yazmadı İnsan merak eder ya. Arar başına bişey mi geldi diye sorar. Bu kadar zor değil ki. Aramaz bugünde hiç yazmadı. Bazen yanlış insanları çekiyorum diye düşünmüyor değilim. Ya madem öyle insanların vaktini almayın duygularıyla oynamayın. İnsanlar hayati ne kadar gelişi güzel yaşıyor kimse kimsenin gram umrunda değil. O güzel sevgiler kalmamış. İnsan sevmek sevilmek istiyor. İçimi dökeyim dedim.
Bu da benden geceye dair içini dökme postu olsun mu?
8
2
Görüşünü yaz