Adını Feriha Koydum Dizisinde Feriha Hangisiyle Yakışıyor Uyumlu Çift Oluyor Sizce Halil Feriha Emir Feriha HANGİSİ😉💖😊?

Thecollector200906
Adını Feriha Koydum Dizisini Bilenleriniz Biliyor Zaten 2011 Yılında Show TV Kanalında Ekranlara Geçmişti Dizi Aşk Dram Türünde Anlamlı bir diziydi Başlarda İlgimi Çekmedi Ama İzleyince Beğendim İzliyorum şu an Tekrar Hafta içi Hergun öğle 14:00 da başlıyor Teve 2 Kanalında Gece yarısi da 04;00 da başlıyor Ben gece yarısı olan izliyorum Soruya geleyim Ben Adını Feriha koydum Dizisi Emir Feriha aşkı konu alan dizi Fakat Diziye Sonradan Halil Karakteri dahil olmuştu Feriha Halil ile nişanlandı babası zoruyla Sizce Feriha Kime Yakışıyor Hangisiyle Uyumlular emir Feriha halil Feriha Ben kendi görüşümu Söyleyim burda zıt Olabilir görüşüm ama bu dediğim gibi kendi görüşüm Bence Feriha Halil İle Yakışıyor İşte Tamda Burda Feriha Nankör bir kız Halil Ferihayı Çok Seviyor adam Sevgisinden Kalbine girecek kadar seviyor ama Feriha Hanım emir Peşinde Hep Yorumları Görüyorum Halile laf atan deli diyenler var Halil Deli değildi Aslında Psikopat da Değil di sonradan Böyle oldu Feriha reddedince Oldu ki Oğlan haklı Hiç karşılık alamadi Feriha bence halili secse başına iş gelmez di Evet Görüşleri bekliyorum hangisi 😉
Adını Feriha Koydum Dizisinde Feriha Hangisiyle Yakışıyor Uyumlu Çift Oluyor Sizce Halil Feriha Emir Feriha HANGİSİ😉💖😊?
Halil Feriha 💖
Emir Feriha 💖
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Adını Feriha Koydum Dizisinde Feriha Hangisiyle Yakışıyor Uyumlu Çift Oluyor Sizce Halil Feriha Emir Feriha HANGİSİ😉💖😊?