Eşim bana güzel olduğumu söylemiyor?

Gizli Üye
Kızar şimdi şöyle Ben 24 yaşındayım eşim 34 yaşında. Görsel olarak eşim de iyi birisi. Fakat kendimi övmek istemiyorum nereye gitsem gerçekten beni çok beğenirler ne kadar güzelsiniz derler yani onu insan ve karşılaşsam onu ile de sohbet etsem 7'si garanti bana iltifat eder. Hatta iki buçuk yaşında oğlum var insanlar evli olduğuma dahi inanmıyorlar o denli küçük duruyorum. Zaten biliyorum evet evlilik yaşı ilerledi ben biraz erken evlendim sanırım 🤭 Her neyse şimdi şöyle söyleyeyim ben karşımızda market var oraya bile saç makyaj yapmadan asla dışarı çıkmam. Hep düğüne gidermiş gibi giyinirim spor giyindiğim zaman bile bir adım önde gelirim o denli güzel temiz ve şık giyiniyorum. Fakat eşim bana hiçbir zaman ne kadar güzel olduğumu ya da ne kadar güzel giyindiğimi asla söylemez. İnanın ego tatmin edecek olsam zaten anonim olarak sormazdım yazdıklarımın en ufak eksiği yok inanın daha fazlası var yani görsel olarak gerçekten çok güzelim Her zaman dikkat çeken birisiyim ama bunu bana eşim hiç hissettirmez sebebi nedir acaba beni sevmediği için mi?
Eşim bana güzel olduğumu söylemiyor?
10
6
Görüşünü yaz