Sürekli sizle uğraşan size laf atan sinir etmek için elinden geleni yapan insana ne dersiniz ne yaparsınız?

Gizli Üye
Sürekli sizle uğraşan size laf atan sinir etmek için elinden geleni yapan insana ne dersiniz ne yaparsınız?
Güncellemeler:
3 ay
Benden hoşlanan beni seven biri vardı. Ben hiç istemedim onu sonradan ilerde pişman olmamak için yani keşke deneseydim dememek için kabul ettim deneyelim dedim sonra bazı olaylar oldu aramız bozuldu her yerden engelledim sonra tekrar aramız düzeldi gibi sonra tekrar bozuldu yine her yerden engelledim sosyal medyadan wpten falan şimdi biraz aramız iyi gibi.
3 ay
Normalde İstanbul'da oturuyorum o tekirdağda oturuyor bizim tekirdağda da evimiz var şu an Tekirdağdayım. Ailem tanıyor babamla arası çok iyi ama tabi bu durumlardan haberleri yok. Bize gelip gidiyor bazen geldiği zaman da sürekli benle uğraşıyor sürekli laf atıyor yani beni sinir etmek için elinden geleni yapıyor dün akşam yine geldi benle uğraştı ben bu durumdan çok sıkıldım artık gerçekten çok yoruldum ciddi anlamda
4
5
Görüşünü yaz