Sevgilimin sorunu ne?

Gizli Üye
Selamlar. İlk defa böyle bir soru soruyorum. 3.5 yıldır süregelen çok sağlıklı bir ilişkim var. Aramızda kısıtlama yalan ihanet vs hiç olmadı. Ciddi bı ilişkimiz var aileler biliyor. Sevgilim ile maalesef uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz uzun zamandır yaklaşık 1.5 2 yıldır falan. Mesajda gayet ilgili sürekli yazar eder ama telefonla konuşmak istemiyor. Hiç aramıyor ben arayınca açmıyor. Hatta bazen kulaklık uzakta diye ses kaydı atmama bile laf ediyo şakayla karışık.

Zaten mesafe ilişkisi bunu canlı tutmamız gerekirken telde bile konuşmuyor oluşumuz çok can sıkıcı. Sorduğumda sınavları bahane ediyo. O zaman mesaj da atma meşgulsen diyorum. O zaman da "dersi pcden çalışıyorum web whatsaptan sana yazabiliyorum" falan diyor. Artık gerçekten çok sıkıldım. Bazen ailesinden cekindigini söylüyor apartmanın damına çık ara markete git ara diyorum. "Bizim apt dam yok çatı var, market alışverişini babam yapıyor, apartmanda korona var" vs diyor. Ay resmen demek istediğimi asla anlamıyor.
Sevgilimin kokusunu sesini hareketlerini yüz ifadelerini her şeyini unuttum. Mektup arkadaşı gibiyim. Neden böyle sizce?
Sevgilimin sorunu ne?
4
5
Görüşünü yaz