Yazsam mi ya da bu bir bitismi?

Gizli Üye
uzun bir iliskim oldu masal gibi bir iliski aslinda hic kafamda soru isareti olmadi tüm sorunlarimizi konusarak cözebiliyor birbirimize deger veriyorduk... son seneler biraz yorucu gecti o benden kisa bir dönem olsada ayrildi ayri sehirlerde kaliyoruz bu ayrilma durumu hic konusmadik... konusmayi sürekli erteledigi icin kavgalar olustu... üc hafta önce annesi ailemle tanismak istedigi icin aradi biz yine konusmuyorduk onunla annesine durumu izah ettim oglumun aramamdan haberi var o onayladi dedi. Konusmak icin onun kaldigi sehire gittim ablalari bana okadar irenc davrandiki.. git seni istemiyoruz abimde istemiyor sirf acidigi icin seni aradi git baskasiyla evlen gibi cok kirici cümleler kullandilar... Aglayarak onun calistigi yere gittim o da oturup benimle birlikte agladi benden o hareketler icin özür diledi gitmeni istemiyorum dedi uzun bir yürüs yaptik ortada olan evleri gösterip bende seninle böyle bir yerde kalmak istiyorum dedi... bana yasananlar biraz agir geldi yasadiklarimi unutamadim o ise sürekli bana sarilip benimle agladi...
evime döndüm geldinmi diye mesaj atti okadar 3 haftadir bir cit yok
Yazsam mi ya da bu bir bitismi?
2
1
Görüşünü yaz