Gerçekten iğrenç bir hayat?

Gizli Üye
Herkeze merhaba arkadaşlar.
Kendimi kimseye açıklayamadığım ve dert yanamadığım için buradayım.
Derdim ne biliyomusunuz? Çok yanlızım. Hiçbir arkadaşım yok. Dışarı çıkıyorum mesela tek başıma geziyorum yiyorum içiyorum ama sorsanıza eğlenebiliyormuyum? Gram zevk almıyorum neden mi?
Sahile gidiyorum mesela Sarıyer garipçe tarafına gidiyorum nerede tenha nerede sakin kimsenin olmadığı yerler varsa oralara kaçmaya çalışıyorum. Ama bi gidiyorum arkadaşıyla veya arkadaş grubuyla gelen eğlenen mi dersin kız arkadaşı veya sevgilisiyle gelen mi dersin neler neler görüyorum. Bu durum gerçekten beni fazlasıyla üzüyo kahroluyorum. Çok içime kapanığım kurtulamıyorum ben bu durumdan.
Kız arkadaşım neden mi yok? Kız arkadaşı geç erkek arkadaşım dahi yok gerçekten güvenebileceğim seveceğim dertleşebileceğim ne arkadaş grubum var nede arkadaşım.
Ben iyi birisi değilim. Kimseyi mutlu edemiyorum güldüremiyorum mesela. Kızlar kendilerini mutlu edebilen güldürebilen erkekleri severler. Ben onlardan değilim mesela. Garip bi insanım gerçekten çözülemeyen birisi. Sizden şunu rica ediyorum. Nasihate ihtiyacım yok. Bunu buraya yazmamın sebebi bunu kimselere anlatamamam. Sizin görüşleriniz nedir? Benim gibi olan varmıdır aranızda?
Güncellemeler:
4 ay
Tamam
Gerçekten iğrenç bir hayat?
5
0
Görüşünü yaz