Eski sevgilimden gelen mesajı eşim okudu?

Gizli Üye
Lisede çok tutkulu bir aşk yaşadım, çok sevdim çok sevdik. Üniversiteye geçince ayrıldık, zor bir ayrılık oldu ağlaya ağlaya ikimiz için de ama mecburduk. Üniversite 3. sınıfta şuanki eşimle tanıştım ve onu da çok sevdim. 4 yıl beraberliğin ardından evlendik ve 1.5 yıldır evliyiz. Lisedeki sevgilim instagramda ekliydi ama ne o ne de ben hiç mesaj atmazdık, beğeni falan da yapmazdık öyle sessizce listelerde ekliydik yani. Benim için hoş bir anıyı hatırlamaktan öteye geçmiyordu. Taa ki dün akşam instagramdan mesajını görene kadar. DM'de gözüme çarptı ve işin ilginci okunmuştu mesaj ama ben okumamıştım. Eşim okumuş (yaptığı hoş değil kesinlikle). Epey eski günlerimizden bahsetmiş, beni unutamadığından, eşimle olan her fotoğrafımızı gördükçe içinin acıdığından vs vs.. Ben farketmesem eşim okuduğunu söylemeyecekti ama davranışlarında bir gariplik sezmiştim. Şimdi böyle bir tripli tuhaf davranıyor, laf sürekli eski ilişkime geliyor. Üstelik ben her şeyimi eşime anlatmıştım biliyordu yani yaşadıklarımı şimdi nedir bu? Yani benim suçum ne, ben ne yapmalıyım şimdi? Alttan aldıkça eşim abartıyor, en sonunda ben de bağırıp çağırmaya başlayacağım.
Eski sevgilimden gelen mesajı eşim okudu?
9
6
Görüşünü yaz