Sevgilimi artık sevmiyorum ama zengin olduğu için ayrılmak istemiyorum. Para için değer mi?

TedMosbycik
Sevgilimle uzun zamandır mutlu bir birlikteliğimiz var ama son zamanlarda artık soğudum. Kendisi varlıklı olduğu için ondan ayrılmak istemiyorum. Bu konuda çok kararsız kaldım.
Sevgilimi artık sevmiyorum ama zengin olduğu için ayrılmak istemiyorum. Para için değer mi?
Ne yapsam bilmiyorum, aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık. ☹️
Güncellemeler
+1 yıl
Trol
Sevgilimi artık sevmiyorum ama zengin olduğu için ayrılmak istemiyorum. Para için değer mi?