Herkes şansın yok üzülürsün diyor, ama ben şansımı denemek görmek istiyorum?

Gizli Üye
İki aydır allahın her günü kesintisiz farklı bir şehirdeki kızla konuşuyoruz. Kız benim üni okuyacağım yerde yaşıyor, 3 ay sonra buluşabiliriz onunla. Ben istanbuldayım..
1.5ay boyuncu onunla konuşurken flörtleşiyoruz sanıyordum, bana canımlı cicimli yaklaşıyor attığım fotoğraflara seni yerim tarzında şeyler yazıyordu... Ama beni arkadaşı olarak görüyormuş, konuştuğu bir çocuk varmış. Konuştuğu çocuk ikimizde takip etmiş olduğu ünlü 300k takipçisi olan biri. Bir defa reelde buluşmuşlar, flörtümsü olduklarını söyledi. Ben kendisine hislerimi açtım, ondan hoşlandığımı söyledim ama o beni arkadaşı olarak en baştan yaklaştığını söyledi, bu konuşma işte iki buçuk hafta önce falan oldu, bende reelde görüşene kadar şansım vardır diye onunla konuşmaya devam ediyorum...
Halen aynı samimiyette konuşuyoruz, bazen öyle bir şekilde davranıyor ki sanki benden hoşlanıyor gibi, ama konuyu tekrar tekrar açıp sıkmak istemiyorum çünkü gerek yok arkadaşım olarak yaklaştım dedi bana iki üç defa... Neyse işte bana kesin buraya gel, beraber çok eğleniriz, şunu yaparız bunu yaparız, hayatını yaşatırırım sana diyor, bazen bana boş yere ümit verme gelmiyeceksin galiba diyor, dün gece bir video attı bana yani arkadaş olarak gördüğün birine atmayacağın tarzdaydı, video da öpücük atıyordu...
Kız gerçekten çok güzel ama görünüşünden hoşlanmadım şöyle ki 21 yaşındayım, daha önce bana ilgisini olduğunu hoşlandığını söyleyen tek bir kızla bile konuşmadım, çünkü aynı kafada değildik ve sırf sevgilim olsun diye sevgili yapacak biri değilim.. bu kız çok zeki, bir sürü hobimiz aynı... Okuduğumuz tüm kitaplar, izlediğimiz hoşumuza giden filmler ve diğer hobiler her şeyimiz bir... Oldukça zeki biri ve ben giderek daha çok hoşlanıyorum.
Onunla flörtleştiğimi sandığım aralar, sırf onunla konuşmak için sabah erkenden kalkardım o geç kalkıyor diye işlerimi halleder ders çalışırdım. Ondan sonra onunla konuşurdum, o bana yazınca. Sırf hoşuna gidiyor diye evde tatlılar kekler yapıyordum, fotolar atıyordum, o seviyor diye evde seramik heykel yapıyordum ayda bir, onun için haftada bir tane yapmaya başladım... Neyse abi işte tüm durum böyle, bana kıza yazmayı bırak demeyin... Bu kızı nasıl kazanabilirim onu söyleyin lütfen, ne yapmam gerekiyor bilmiyorum!
Soruyu 3. kez soruşum çünkü memnun edici bir yorum alamadım, kusura bakmayın.
Herkes şansın yok üzülürsün diyor, ama ben şansımı denemek görmek istiyorum?
2
0
Görüşünü yaz