Bu olaydan sonra özgüvenim çok kırıldı hiçbi kıza açılamıyorum?

Gizli Üye
Ben şu ana kadar hep istediğim kızları elde hep derken bundan önce 2 ilişkim daha olmuştu böyle sorun yaşamamıştım en son bi kız baya dikkatimi çekti aynı kurstaydık ben bunun numarasını kurstan buldum yazdım buluştuk ben sakaryadayım o kocaelinde çok buluşamıyoduk bu istanbula gelmişti benimde İstanbul'da işim vardı buluştuk ben geç kaldım işimden dolayı bu beni 1 saat beklemiş söylenip durdu biraz aramız açıldı sonra ben tekrar gönlünü aldım beni buluşalım diyorum beni arkadaşlarıyla olduğu ortama çağırdı arkadaşının bi tanesinin sevgilisi vardı bizden ayrıldılar bi kız arkadaşıyla bi erkek daha vardı biz uzun süredir konuşmuyoduk o zaman bende birlikte gidelim bizde öyle dedim biz sevgili değiliz dedi bende orda koptu zaten döndükten sonra aradım son kez ben sana bi şey hissetmiyorum dedi bende ondan sonra yazmadım 3 4 ay konuşmuştuk ama kızı kime göstersem bunun için mi üzülüyorsun diyor ama cidden bu kız benim aklımdan çıkmıyor beni takipten çıkmış hikayelerini gizlemiş bende çıktım takipten o zamandır konuşmuyoruz ama fotoğraflarımızı konuşmalarımızı hala silemiyorum başka kızlarada bi şey hissedemiyorum ne yapabilirm o kız için
Bu olaydan sonra özgüvenim çok kırıldı hiçbi kıza açılamıyorum?
4
1
Görüşünü yaz