Eski sevgilimi istemiyorum aslaaa istemiyorum ama annem sürekli onunla konuşuyor sürekli?

Gizli Üye
Ya istemiyorum onu hayatımda bana yapmadığı kalmadı etmediği küfür hakaret aldatmaları yalanları hayatı bana zehir etti herşeyi bana zehir etti nefret ediyorum ondan istemeye geldi beni saçma sapan yılışık hareketler ayrıca çokta pis biri yere tükürür toplum içinde burnunu çok sesli siler falan tiksiyorum ondan annem de sürekli bana çoğu erkek böyle diyor ona çok yüz veriyor çok seviyorum ben diyor olan biten herşeyi anlatıyorum anneme bana bunu dedi ordp dedi faisr bile dedi diyorum demeyen mi var diyor beni deli ediyor annem Şu an ameliyatlı ben bakıyorum sabahtan akşama kadar evde eski sevgilimin muhabbeti neden istiyormuş çünkü çok şakacı biriymiş kin tutmuyormuş her yola gelirmiş ondan istiyormuş o kadar cimri biri ki anlatamam ne kadar cimri dün yine aramış anneme Merve beni sevmiyor mu teyze nolur konuş onunla ikna et evlenelim diyor ben ne yapacağım ya annemle aynı evde dahi durmak istemiyorum annemden de nefret etmek üzereyim
Eski sevgilimi istemiyorum aslaaa istemiyorum ama annem sürekli onunla konuşuyor sürekli?
5
1
Görüşünü yaz