Sevgilim beni aldatmis olabilir artik kimseyide bulamam sizce ben mi abartiyorum ne yapıcam ben ya?

Gizli Üye
Merhaba moralim o kadar bozuk ki 28 yasindayim calisiyorum iyide bi isim var 4 5 aydir bi sevgilim var onu cok seviyorum hatta asigim diyebilirim eski nisanlimdan sonra baglandigim tek erkek.
Neyse eski sevgilisinide biliyorum 3 yil once ayrilmis fiziksel olarak guzel bi kiz degilmis eski fotgraflarini gordum.
Gizlice telefonunu karistirdim bi kac kiz arkadasiyla mesajlasmalrini gordum ama ara ara mesajlasmislar.
Ama bi kadinla tam 2 aydir her Allahin günü yazismislar tek bi gun bile pas gecmemisler, benimki iste bugun nasilsin yazmis , gunaydin yazmis kizin neresinde yara ciktiysa artik yarani kasima kabuk baglar , kasiniyor mu yazmis , ertesi gün sisti mi yazmis ulan sanane demi milletin yarasindan beresinden.
Bende bunlar ne dedim sen ne hakla telefonumu karistirirsin sanane dedi arkadasim o kiz dedi, her arkadasimla konustugumda sana hesap mi vericem dedi. Bende sinirlendim cektim gittim aramadi.
Aksam mesaj attim bitti diye cevap yazmadi.
Sizce abartili mi tepki vermisim arkadasi olabilir mi gercekten moralim cok bozuk seviyorum hemen vazgecmek istemiyorum ama kizda kal.. tak ne mesaj atiyosun demi...😒
Sevgilim beni aldatmis olabilir artik kimseyide bulamam sizce ben mi abartiyorum ne yapıcam ben ya?
5
3
Görüşünü yaz