Arkadaşlar çok yakışıklı bir çocuk bana çıkma teklifi etti beni işletiyor olabilir mi?

Gizli Üye
Bizim sınıfta çok yakışıklı bir çocuk var ama baya yakışıklı bu çocuk geçen geldi ve bana çıkma teklifi etti uzun süredir bana aşık olduğunu söyledi onunla çıkmam için resmen yalvardı bende hayır dedim napayim onu o da çok yalvardı falan ama istemedim niye isteyeyim çok yakın olduğum biri bile değil? Açıkçası ben bu olanlara pek inanmadım çünkü niye inanayım? Birincisi aynı sınıftayız ama samimi değiliz samimi olmadığın bir insanla neden bu kadar çok çıkmak istersin? İkincisi hadi gerçekçi olalım o çocuk baya yakışıklıydı ben de ortalama belki ortalamanın biraz üstü güzellikte bir kızım yani o çocuk kendisine aşık bu kadar kız varken dönüp de bana niye baksın? Üçüncüsü maddi anlamda da benden daha iyi yani para desen ona da bakmıyor ki.
Ve o günden sonra o çocuk her yerde karşıma çıkıyor sürekli bana selam veriyor sınıftaki herkese de benim hakkımda sorular soruyormuş çok tuhaf davranıyor acaba beni işletiyor mu? Beni işletince eline ne geçecek bilmiyorum ama herhalde arkadaşlarıyla "salak kıza bak ona aşık olduğumu sanıyor enayi kıyamam" diyip benimle dalga geçmek için yapıyorlar herhalde param yok bir şeyim yok aklıma başka bir sebep gelmiyor. Sizce gerçekten de işletiliyor muyum?
Arkadaşlar çok yakışıklı bir çocuk bana çıkma teklifi etti beni işletiyor olabilir mi?
1
4
Görüşünü yaz