Eşim kapıyı kitlemiş eve almıyor ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Birkaç gün önce bir arkadaş foto atmıştı WhatsApp grubumuza, çok hoş fizikli bir mankendi. Kalçası çok hoştu. Bende bu
g. te şiir yazılır yazdım. Neyse bugün eşimle oturuyoruz TV de bir kadın çıktı hayatım bu kadının fiziği sence nasıl dedi, fiziği gayet güzel dedim. G. tüne şiir yazılır mı sence dedi. Yüzüm düştü, WhatsApp yazışmalarımı okuduğunu anladım, Yüzüne sert bakış attım ve destan bile yazılır dedim. Evden çıktım. Sinirliyken ben genelde evden uzaklaşıp dışarıda gezerim. Şimdi yasak saati bittiği için eve döndüm, anahtarı kapıya taktım çevirdim arkada anahtarı bırakmış açamadım. Aradım açmadı, sonra mesaj attım kapıyı neden kitledin binaya rezil olacağız aç dedim. Açmam, git şiirsel ve destansı g. tlüler açar kapıyı sana yazmış. Tatsızlık çıkmasını istemiyorum dışarıda da yasak başladı. Ailem ve akrabalarım başka şehirlerde. Otele gitsem alırlar mı bu saatte
Güncellemeler:
1 ay
Arabayı Polis çevirdi aile içerisinde sıkıntı oldu, otelde kalmaya gidiyorum dedim. Ne olursa olsun yasak dedi gece 10 dan sonra, 282'nci maddesi uyarınca 3 bin 150 TL idari para cezası kesmemiz gerekiyor dedi. Kesin dedim. Şimdi otele geldim
Eşim kapıyı kitlemiş eve almıyor ne yapmalıyım?
3
3
Görüşünü yaz