Konuştuğum çocuk geç cevap veriyordu?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar;

Ben bir gruptayım orda bir tane çocukla tanıştım aynı memleketliyiz Vs bana yürüdü filan özele geçelim dedi Grup kuralı da özelden konusmak yasak daha sonra 2-3 gün sonra ben bu kişiye yazdım ondan sonra cevap verdi ama hep mesajıma geç cevap veriyordu atıyorum 23:00 yazıyorum öbür sabah yazıyor ama bu süreçte tabiki giriyor ama cevap vermiyor bende dayanamayıp " özelden konusmak icin kırk takla atıyordun özel yasak olmamasına ragmen sana yazdım ama sen geç cevap veriyorsun konuşmadığın belli rahatsız ettiğisem kusura bakma Allah emanet ol " dedim engel attım ve okumuş. Ama şu an çok üzgünüm böyle şey oldugu icin ne yapmam gerek
Güncellemeler:
1 ay
Engeli kaldırdım gruba yazdı bna yzn kişi vardı engel attım ona o da sordu ona cevap verdi " o sormadan etmeden engel atar boşver " dedi sonra özeline yazdım onun ben sana engel atmadım dedim sonra" kaldırdın" dedi " atıranlar sagolsun " dedım sonra dedim ki " neyse ben senin daha fazla tutmayım sırada bekleyen kızlar var bana sıra gelmez "dedım" ay ay tiriplere bak ya "dedi
Konuştuğum çocuk geç cevap veriyordu?
5
2
Görüşünü yaz