Adama aldatıldığını söylemeli miyim?

Gizli Üye
Binamızda bi asker abi eşi ve çocuğu yaşıyolar. 2 yıl önce taşındılar abimle de yakın ahbap oldular. Abim küçüklüğünden beri internet kafelerde ondan büyük insanlarla takılırdı hacking falan öğrenmişti bayaa kendini de geliştirmişti bana da öğretti bende meraklısıydım zaten zamanla geliştim. Abimle ahbap oldukları için bu adam bizim bu işlerden anladığımızı biliyodu. Bi gün benden rica etti karısının telefonundaki bilgileri istedi. Ben askerim işte güvenlik için cart curt bişeyler dedi ama aldatılmaktan şüphelendiği belliydi. Ben dedikodu sevmem insanı yargılamam o yüzden benden istedi muhtemelen bi erkeğe anlatmak onun için daha zordur. Bunlar yasal değil falan ama benim sana bi iyilik borcum var ben incelerim telefonu bi sıkıntı olursa sana haber veririm dedim. İtiraz etti ama başka bişey yapamayacağımı söyledim. O da benim uzun zamandır peşimde olan bi serseriyi korkutmuştu biraz da hırpalamıştı borcum vardı telefonu 1 saatliğine getir hallederim dedim. Bende karısının aldattığından şüpheleniyodum adam her gittiğinde yüzüğü çıkarıyordu daha farklı tarzda giyiniyodu. Adam geldiğinde yüzüğü asla çıkarmıyodu. Mesajlara ulaştım bi adamla buluşacaktı ama mesajlarda ilişkinin derecesini kavrayamadım açıkçası bende o mekana gittim. Adamla sarıldılar flörtleştiler resmen sarılırken bi kaç foto çektim. Ama bunu adama nasıl söylerim bilmiyorum. Adamın elinin altında silah var agrasif bir tip zaten Allah korusun bi anlık sinirle kötü bi şey yapar diye korkuyorum. Sizce adama bu durumu nasıl anlatmalıyım?
Adama aldatıldığını söylemeli miyim?
3
3
Görüşünü yaz