Ya off annem mesajları okudu ya napicam?

Gizli Üye
Dün akşam bu saatlerde annem nasıl olduysa telefonun şifresini öğrenmiş. Sigara almaya markete gitmiştim döndüğümde bi baktım kapının önünde durmuş elinde telefinum var ve tüm berbat mesajlaşmalarımı gördü yaa elinden cekmeye calistim vermedi bana kaşlarını çatarak ney bu mesajlar diye bagırdı. Babana söylerim telefonu vermezsen dedigi için vermek zorunda kaldım. Annem ilk bana kızar ama sonra beni dinler. Dün olayın şokunda o an yüzüm o kadar beyazlamıştı ki açık bugday ten olmama ragmen kireç gibi oldum ve 10 dakika içinde dudağımda uçuk çıkmış. O an aklima anneme anlatacagim mantikli cevaplar gelmedi. Her ne kadar kendi hayatim da olsa istemezdi böyle olmasını. Biraz kendime gelmeye baslayinca beraber konuştuk bana sarildi ve konu kapandi gibi oldu ama bugun nasilsin anne diye aradigimda soğuk yaptı bana. Siniri geçti mi sürünmemi mi istiyor. Ya kahretsin yaa çok boktan bir his bu ne ya napayım Şu an kafam durdu biraz yardımcı olun.
Güncellemeler:
2 gü
Ya mesajlar aşırı nude ve sextingle alakalıydı
2 gü
Ahlağımı sorgulayacak olanların görüşlerine ihtiyacım yok herkes bir dönüp kendine baksın şok anıyla beynim dondu görüş yazın diyorum yapmasaydın diyenler edebimi sorgulayanlar kendinizi sorgulayın önce hala konuşmaya yüzünüz kalırsa yorum yapın.
Ya off annem mesajları okudu ya napicam?
9
4
Görüşünü yaz