Askerdeki sevgilimin durumum olmadigi halde liste yapıp kargo istemesi normal mi?

Gizli Üye
Evet soru biraz saçma gelecek ama sevgilim hesabnda baya para olmasina rağmen bana liste yapmis onları göndermemi istiyor.. Açıkçası ben işten sağlık nedenlerimden dolayı çıktım ve param yok isterim bende bir şeyler göndermek hediye göndermek ama karşı taraf ağzıyla isteyince bir şey diyemedim hemn bu salı gondermemi istiyor ailem bilmiyor hala sevgilim olduğunu yani bilsede ailemin de öyle maddi durumu yok bende ona 2 hafta sonra gondereyim dedim gereqi yok kalsn gönderme salı gondermiceksen kalsn dedi anlamadm hani daha 1 buçuk ay oldu gideli diyorum gondericem illa hemn gönder diyor istediği şeyler parayla alınacak seyler iki hafta içinde para bulup gondericektm oturdum agladm Bunun için bana Trip attı konuşmuyor utanıyorum param yok diyemedm sırf maddiyatimdan dolayı ayrılmayı düşünüyorum çünkü o da bnce paramn olmadığını anlıyor ama hala zorluyor normal mi sizce böyle ağzıyla istemesi istedigi seylerin listesi de bu
1 xl tişört 3 4 tane kolları dirseğe kadar olandan
2 -2 tane oda parfümu
3 dolap fümü
4 güzel kupa bardağı
5 hafıza kartına müzik yükle ağırlıklı olarak rap ve hit yabancı şarkılar olsun
6 kapalı resmini
7 bilim kurgu kitabı 2 tane8 saat9 deodorant güzel kokan olsun
Askerdeki sevgilimin durumum olmadigi halde liste yapıp kargo istemesi normal mi?