Ne zaman bir kıza insan gibi yaklaşsam üzülen, terk edilen ben oluyorum süründürmek istiyorum. Bunun bir için tavsiyeniz var mı?

Gizli Üye
Yani o kadar hukukumuz olmuş, maddi ve manevi kendimden çok onun mutluluğunu düşünmüşüm. Vefa beklediğim falan da yok ama karşılığı bu olmamalıydı diye düşünüyorum. Böyle bozuk bir çağ da bir ömür boyu elini bırakmayacak, kendinden çok onun mutluluğunu düşünecek, koşulsuz şartsız yanında olacak bir insan varken başka ne gibi bir beklentisi olurki insanın. Şu kısacık ömründe daha ne gibi beklentiye girer ki insan. Burnu havada bir tip. Etrafında dolanan serseri tipli, ona sadece cinsel açlığını gidermek için bakan veya bulunduğu mevki için birliktelik isteyen erkekler egosunu okşuyor. Bir insan bunları göremeyecek kadar kör olamaz diye düşünüyorum. Gerçekten canım yanıyor artık, okları kendim çevirip geri çekilmek istiyorum. Bunun için bir öneriniz var mı? Yazma uzak dur demeyin dahada bir soğukluk giriyor araya
Ne zaman bir kıza insan gibi yaklaşsam üzülen, terk edilen ben oluyorum süründürmek istiyorum. Bunun bir için tavsiyeniz var mı?