Aranızda hoslandığım çocuğu çözebilecek insan sarrafı bu işlerden anlayabilen birisi çıkar mı acaba ya🤷‍♀️?

Gizli Üye

tüm arkadaşlarım ve ben çocuğu çözemedik🤷‍♀️ çocuk aşırı sessiz, cekingen, icine kapanik birisi. girisken degil ve hic flortu bile olmamis galiba

şimdi öncelikle çocuk onunla baya ilgilendiğimi, hoşlandığımı bilerek konuşuyor benle.
çocuk ben ona yazdığımda gayet istekli cevaplar veriyor. ve aşırı kesiyor böyle uzun süre bakıyor genellikle kaçamak kesiyor.

ama ben cocuga benden hoslaniyor musun diye aylar once sorduğumda o sekilde bakmadigini söyledi ama aradan 1 ay gecince okul açıldı (lise sonuz) hayvan gibi kesti bende umutlanip yazdim sohbet falan ediyoduk. sonra sana yazmamdan rahatsiz oliyo musun felan dedim oda rahatsız olmuyorumda yazmamandan yanayım tercih meselesi felan dedi. ama aylar once sordugumda konusmak istedigini söylüyordu neden bu kadar dengesiz amaç ne istemiyorsa niye kesiyor sürekli ya da mesajlarima cevap veriyordu?
Aranızda hoslandığım çocuğu çözebilecek insan sarrafı bu işlerden anlayabilen birisi çıkar mı acaba ya🤷‍♀️?
6
1
Görüşünü yaz