Gönlünü nasıl alırım fikri olan var mı 👀?

Afraa2727
Hellöö bu kıs nereden çıktı şimdi yine diyeceksiniz gitmedim be gidemiyorum da püüü bana yasıklarrrr olsun 😏 ben bu oyunlara gelecek kız mıydım gelecek kız mışım ☹️
Şimdi bayramını kutlamadığım biri var aradı trip attı bayramımı kutlamadın diye ama içimden gelmedi içimden gelmeyen bir şeyi de ben asla yapmam 😏 şimdi bu şahsiyetin gönlünü almam lazım bir ara benden kek istemişti kek yapıp götürsem bağışlar mı beni 👉🥺👈 başka fikri olan varsa önerilere açığım 🙂
Güncellemeler
+1 yıl
İçinden gelmeyen kişinin bayramını kutlamadıysan şu an bişi yapma diyenler o an kimsenin bayramını kutlamak istemedim ama şu an vicdanım sızlıyor 😏 pişman olacağım şeyler yapmışım da
Gönlünü nasıl alırım fikri olan var mı 👀?