Sevgilimi çok seviyorum ama ciddi ilişkiden korkuyorum?

Gizli Üye
Selamlar. 8 aydır birlikte olduğum bir sevgilim var. İkimiz de üniversite sınavına hazırlanıyoruz. Beni ne kadar çok sevdiğine her gün şahit oluyorum ama sanırım ciddi düşünüyor yani yıllarca birlikte olmamızı falan istiyor fakat ben ciddi ilişkiye gelemiyorum yani bu işler zamanla gerçekleşir sonuçta. Beni onun kadar birinin seveceğini düşünmüyorum tam aradığım kişi kendisi hem sevgili hem arkadaşız espri anlayışlarımız olaylara bakış açımız her şeyimiz çok uyuşuyor ama böyle ciddiye gidince de gözüm korkuyor. ayrılmak istesem biliyorum çok üzülecek ben de alıştım onunla birlikte günlerimi geçirmeye her günüm onunla. dün en sonunda söyledim zamanın ne göstereceği bilinmez şimdiden çok erken bunları konuşmak için ayrılabiliriz dedim. çocuk evlenelim falan demiyor ama benimle hayal falan kurmaya kalkınca ben daralıyorum boğuluyorum yani. gençliğimi yaşamak istiyorum ben ama onu da seviyorum ne yapacağım bilmiyorum gerçekten kafam çok karışık. abilerim ablalarım vardır elbet bir yol gösterin ya.
Sevgilimi çok seviyorum ama ciddi ilişkiden korkuyorum?
5
1
Görüşünü yaz