Mantık evliliğinin ömrü ne kadardır?

Gizli Üye
İyi Günler Diliyorum KScanlar ☺️☺️🤗

Elbette insan hayatında çeşitli aşklar çeşitli sevgiler, hayatımıza girip çıkan insanlar çoğu zaman mutlu eden çoğu zaman hayal kırıklığına neden olan insanlar olsa da, insanoğlu hayatını devam ettirmek, soyunu sürdürmek ve ailesi bir gün göçüp gittiği zaman yalnız kalmamak için yanına bir yoldaş eş arar, tabii ki yapılan evlilikler her zaman aşk evliliği çerçevesinde olmuyor hayat şartlarının getirdiği imkanlar, insan ömrünün belli bir süre olması nedeniyle hayatına birisini almayı tercih edebilir.

Bundan dolayı insanların çoğu körkütük aşık olarak değil, sadece belirli konularda anlaşarak mutlu olacağına inanarak mantık evliliği yapabiliyor.

Doğruyu söylemek gerekirse ki yapılan mantık evliliklerinin aşk ve sevgi evliliğine göre uzun ömürlü gittiğini de söyleyebiliriz, aslında aşk sevgi dediğimiz kavram birbirini anlamak birbirini tamamlamak olduktan sonra mantık evliliği de düşünülebilir bir düzeyde aile kavramı oluşturabileceğini düşünüyorum. Üstelik artık öyle insanlar samanlık seyran olsun sadece bölecek bir ekmeğim olsun demiyor, rahat ve geliri iyi olan insanlar tercih ediliyor, erkekler tarafından da yanına yakışacak bir kız aranıyor.
Mantık evliliğinin ömrü ne kadardır?
Mantık evliliği sizin için de mantıklı mı?

21 Nisan 2021 Çarşamba 12: 00
Mantık evliliğinin ömrü ne kadardır?