Aşk hayatınızda bir kişinin sizin için doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız?

Gizli Üye
Merhaba Değerli KScanlar ☺️

Hep kendimize hayatımızda sevgilimiz hoşlandığımız insanın en doğru tek doğru insan olduğunu düşünürüz, belkide sevdiğimiz insan bize güzel göründüğü için hep kusursuz olan tarafını görüyoruz.

Aslında sizler iyi olduğunuz sürece insanlar iyidir, çoğu insan sevdiğini söyler ama insanların en küçük menfaatine gelmeyen bir şey yaptığınız zaman sizden kötüsü olmayacaktır.
Aşk hayatınızda bir kişinin sizin için doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız?
Ama ben böyle bir tesettürlü namaz kılan hanımım olsun isterdim.
Aşk hayatınızda bir kişinin sizin için doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız?
20 Nisan 2021 Salı Saat 22.30
Güncellemeler
+1 yıl
Evet tesettür herşey değildir itikadı düzgün olacak ahlaki düzgün olacak ben sadece öncelik olarak söyledim
Aşk hayatınızda bir kişinin sizin için doğru insan olduğunu nasıl anlarsınız?