İnternetten biriyle konuşmak aldatma sayılır mı?

Gizli Üye
Arada bir kimliğimi belli etmeden İnternetten biriyle tanışıp bir iki gün takılıyorum ve bunu yaptıktan sonra pişmanlık hissediyorum. artık yapmama kararı aldım ama sevgilime karşı çok fazla vicdan azabı çekiyorum kendimi hiç affetmiyorum artık. Söylersem özür dilersemde ayrılırız onu çok seviyorum bunu da göze alamam sizce yaptığım aldatma sayılıyor mu?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu linç yapanlar kendi günahlarına odaklansa iyi olur herkes mükemmel ya
İnternetten biriyle konuşmak aldatma sayılır mı?