Özellikle kadınlar cevap versin?

uzayycaggii
Uzun süredir sürekli bana çaktırmadan bakan evli bir çocuk sahibi olan kadın var. ( Çocuğu olmadan da bakıyordu, şimdi çocuğu olduğu halde yine bakıyor ) Ben 25 yaşındayım kendiside muhtemelen 29 yaşında ve adana merkezde oturuyoruz. Kendisi doğu tarafı. Taş gibi kadın diyebilirim. Başı yani kafası, yarı açık yarı kapalı bir tipte bir kadın. Bana bakması nerdeyse 4 seneye yakın oldu. Bense bekar biriyim. Evlerimiz karşı karşıya. Kendisi 4. Katta bense 3. kattayım. Bende ara sıra ona bakıyorum elimde değil ama kadın hoşuma gidiyor. Neyse günün birinde " bir test yapayım" dedim. Bulunduğum odanın ışığını açık bıraktım, sonra bizim yan karanlık odaya geçtim. " Dürbünle karşı eve bir bakayim " dedim "gerçekten bana çok bakıyor mu" dedim. Hemen baktım kadın habire odamı gözetliyor hemde yanında birileri varken. Bazende şöyle bir şey oluyor kış mevsiminde normalde hava soğuk olunca pencere perde kapanması gerekiyor ama kadın öyle değişik bir şey ki çoğunlukla perdeyi tam kapatmıyor sanki hep bana bakmak için yapıyor. Hatta dün de deneme yaptım karanlık odadan kadına baktım yine benim odama hayvan gibi bakıyordu. Sanki beni görmezse çıldıracak gibiydi. Hatta bazen aşağıya annesinin evine giderken bile perdeyi biraz açıyor tam benim görebileceğim şekilde odada oturuyor. Hatta bazen bilerek sesini öyle çıkarıyor ki sanki uzaktan beni sesiyle ta. hrik etmeye çalışıyor gibi hissediyorum. Kızlar bu kadın neden bana 4 seneye yakın bakıyor ve neden böyle söylediğim hareketleri yapıyor?
Seni beğenmiş
A seç
Seni istiyor ( anladınız yani )
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Özellikle kadınlar cevap versin?
3
4
Görüşünü yaz