Eski sevgilimi unutamıyorum. bu illetten nasıl kurtulacağım? hikayemi sabırla okuyup bana yardım edin lütfen?

Gizli Üye
yaza doğru bir gün en yakın erkek arkadaşımla buluştum yanında başka arkadaşları da vardı (hepsi erkek) o gün eski sevgilimle orada tanıştık çabucak kaynaşmıştık telefonlarımızı bile almıştık benim aklımda pek aşktır sevgilidir şeyleri dönmez tavırlarım da biraz erkek gibi olduğu için yakın arkadaş oluruz diye düşündüm birkaç gün sonra mesaj attı konuşmaya başladık ama cümlelerimin sonunda kanka, bro vs. kelimelerini kullanıyordum aradan 1 ay falan geçti ben o ortamla bayağı yakın olmuştum tabii tek kız olarak da baş üstünde tutuluyordum bir akşam yine otururken gruptan bir arkadaşım B (eski sevgilim) benden deli gibi hoşlandığını falan anlatmaya başladı ben şok içindeydim biz arkadaştık nasıl olabilirdi ki ben şoku atlatmaya çalışırken o hâlâ bir şeyler anlatıyordu aradan birkaç gün geçti ben ona soğuk davranıyordum o da bunun nedenini anlamıştı fakat ben kendimi durduramayıp onunla konuşmak istedim çünkü arkadaşlığını seviyordum ve bitsin istemiyordum konuştuk ettik ve ben denemeye karar verdim denemek derken sırf gönlü olsun diye birkaç haftan daha bir yakınlaştım hatta onu öptüm bile deneyimsiz bir aptaldım çünkü onu kıracağımı fark edemiyordum aradan zaman geçti olmuyor seninle arkadaşlığımızı seviyorum sevgili olamıyorum seninle dedim kabul etti ama haftalarca gözümün önünde kül oldu bitti ben farkında değildim ya da olmak istemiyordum aradan aylar geçti aramızda hiçbir şey yok gibi devam ediyorduk B o sırada 1 aylık sevgili yapmıştı gülüp eğleniyorduk bir gün yanımda içti bayağı sarhoş oldu arkada saçma sapan "yarım kaldı aşkımız" gibi sözleri olan bir şarkı çalıyordu gözlerime baka baka bunu söyledi onu ayıltmaya çalışırken aramızda yakınlaşma oldu uzun süre sonra kafam karışmıştı birkaç gün geçti aradan bana o kadar soğuk davranıyordu ki bunu anlayamamıştım neden bunu yapmıştı ki bunun sarhoşlukla alakası olamazdı bir gece onu aradım kafamı karıştırdığın için teşekkür ederim gibi şeyler zırvaladım ve bir anda yüzüne kapattım daha sonraki gün sevgilisine söylemiş bu durumu sevgilisi de doğal olarak benimle görüştürmek istememiş akşam aradım sevgilisini zırvaladım dedim saçmalamadım falan dedim kız anlamış zaten bir bokluklar olduğunu uzak dur ondan demiş B'ye o yüzden birkaç gün bana soğuk yapmış B söylememiş öpüştüğümüzü ben de söyleyemedim öyle böyle o gruba bir daha dahil olmadım aradan 2 ay geçti arkadaşlığımızı onları özellikle B'yi o kadar özlüyordum ki bir şeyler döndü sevgilisiyle ayrıldı ve B ile bir araya geldik sadece 2 gün kalbimi fethetmişti fakat yine ona döndü aşıkmış güya biz artık düzelemezmişiz arkadaşlığı bile hak etmiyormuşuz bir şey olduğunda yardımıma koşarmış öyle böyle 3 ay geçti onu hâlâ aklımda çıkaramıyorum çok kişiyle konuştum çok kişi yazdı ama aklım kalbim hep onu gösteriyor bıktım artık onu düşünmekten ama kendimi durduramıyorum onu özlüyorum arkadaşlığımızı özlüyorum yüzünü özlüyorum aylardır yüzünü görmedim onu sevmiyorum biliyorum ama onu unutamıyorum kurtulmam lazım ondan bana yardım edin biraz uzun oldu
Eski sevgilimi unutamıyorum. bu illetten nasıl kurtulacağım? hikayemi sabırla okuyup bana yardım edin lütfen?