Sevgilim varken 1 hafta başkasıyla takıldım. Sizce beni affeder mi?

Gizli Üye
sevgilimi çok seviyorken eski çalıştığım yerde bir çocuklar 1 hafta gibi bir süre konuştuk 2 kez kısa öpüştük sonra ben hatamın farkına vardım pişman oldum beni tehdit etti benimle konuşmuyosan sevgilindende ayrılacaksın yoksa herşeyi ona anlatırım dedi ben fotolarımızı silebilmek için evine gittim daha sonra peşimi zar zor bıraktı ben istiyorum dedikçe yazmaya tehdit etmeye devam etti bu olayın üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçti sevgilime herşeyi anlattım bana eskisi gibi davranmıyor sizce aramız düzelir mi çok pişmanım yakında evleneceğiz
seviyorsa affeder
affetmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
ama Şu an zaten birlikteyiz ayrılmadık
Sevgilim varken 1 hafta başkasıyla takıldım. Sizce beni affeder mi?