Napmaya çalışıyor?

Baharl
1 ay önce sevgilimle her zamanki gibi kavga ediyorduk hep ayrılıp barisirdik birgün geçmeden hemen arardı heryerden bensiz duramaz kendisi ilk defa kavga ederken ona küfür hakaret ettim ben daha önce evlenip boşanmış biriyim o bekar ve eski eşimle yaptıklarımı senin ag.. zina dedim bu sözlerimden sonra benimle hiç konuşmadı aradı ve onalr nasıl laflar artık eski ben yok goremeyeceksin dedi ve benden ilk defa o ayrıldı başkasıyla başladı kız çok çirkin ama bakire onunla fotosunu hikayesine attı ben hesaplarımı kapattıktan sonra bir hafta sonra ben tekrar açtım aradı beni arama sevgilin var madem yoluna bak dedim ve kız hakkında ifitira attip o birgunluk birseydi dedi SS alıp kıza attım ayrıldılar ve tekrar barıştılar beni gizliden aramaya devam etti hep yine SS alıp kıza attım rahatsız ediyor akıl ver dedim yine ayrıldılar ve beni aradı açmadım ne istiyorsun artık benden başkası varken beni ne arıyorsun dedim oda seni özledim dedi sonra küfür etti senin inadına evlencem sen daha çok ağlayacaksın dedi birde hüzünlü şarkılar paylasiyor napmaya çalışıyor bu?
Napmaya çalışıyor?
3
0
Görüşünü yaz