SİZCE BEĞENMEDİ Mİ BENİ?

Gizli Üye
Normalde zaten mesajda az konuşurduk ama buluştuk dün ilk kez. Bi dün gece eve gittin mi dedi evet sen dedim o da bende dedi bende hımm dedim sonra sabah sadece günaydın dedi bende ona günaydın dedim yazmadı daha. Sizce beğenmedi mi beni? Sıkıcı itici mi geldim ona? Aslında tanışıyorduk bayadır lisede falanda buluşmuştuk o zamanlar daha sıcaktı şimdi biraz daha ağır olmuş oturaklı ve sanki mümkün olmadıkça konuşmuyor. Ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
Aksamları arardı beni genelde her şey buluşana kadar mıydı yani
SİZCE BEĞENMEDİ Mİ BENİ?