Kuzenimle ne olacak böyle?

Gizli Üye
Kuzenimi çok severim, öz kardeşim gibidir. Ben mi abartıyorum yoksa inanmak mı istemiyorum bilmiyorum ama sanki bana olan davranışlarında bir değişim var gibi. Kendisi çok güzel ve karakter olarak da harika birisi. Olaylar ilk gecen yaz istanbula ailemin yanına izne döndüğümde başladı. Memlekete gitmem gerekiyordu ve onu da yanımda götürdüm, Okulu kapalı evde sıkılmış ona da değişiklik olsun diye birlikte gittik. İki gün güzelce gezdik eğlendik. Yolculuğumuz gayet güzel geçti. Yolda gelirken bir konu konuşuyorduk bana şu cümleyi kullandı” benim bile sana karşı nefesim kesiliyor” gibi bir cümle. Daha samimi davranmaya başladı, bana hep sarılırdı da daha samimi olmaya başladı. Her gün yazmaya başladı, ilgisi daha çok arttı. Eskiden de beni çok severdi ama bu sefer farklıydı. Birgün önce onlarda kaldım gece uyudun mu abi diye mesaj atmış, yok uyumadım canım dedim kapı tıkladı baktım o, geldi işte yanıma uzandı garip hareketleri vardı, ben pek oralı olmadım, hatta uykuya dalmış numarası yaptım. Garip şekilde vicdan sorunu yaşıyorum, içim hiç rahat değil. Ona farklı yakınlaşmadım, istediğini vermedim, ama onun beni istediğine de inanmak istemiyorum, bir yandan bu durum beni rahatsız ediyor. Bir şey desem bu duygusal bunalımlara girer sonra duyulup yanlış anlaşılır. Gerçekten ne yapacağımı şaşırdım, tavsiyesi olan var mı?
Kuzenimle ne olacak böyle?
6
3
Görüşünü yaz