Kocam beni kiracımla mı aldatıyor?

Gizli Üye
Herkese merhaba ben 9 yıllık evliyim açıkçası ben evlenirken benim ailem kocamı hiç istemedi babamın durumu çok iyidi Allah’a şükür yokluk görmedim hiç hayatımda. Çok direndiler yapma etme en sonunda dedim eğer rızanız olmazsa kaçarım evden zorla kabul ettiler. Şimdi şöyle ki babamın yerleri vardı onları inşaat firmasıyla anlamıştık 5 sene önce bize daire karşılığı teklif ettiler babamda kabul etti. Bir ablam var babamın mal varlığı zaten iyi olduğu için inşaat firmasının verdiği 40 daireyi 20 20 ablamla bana verdi açıkçası benim umrumda bile değildi ilerde çocuklarıma kalır diyordum ama kocam çok değişti. İlk araba istedi bir tanesini sattım onun parasıyla araba aldık. Sonra ise daha da gözü açıldı lüKS saatler kıyafet giyim benim hoşuma gidiyordu bu çünkü arkadaşlarımın kocalarına benzemeye başlamıştı. Geçen gün telefonuma bir mesaj geldi kocan seni kiracın.. hanım ile aldatıyor aç artık gözünü diye. İnanmak istemedim kocamın telefonuna felan baktım ama iz yok taki cep banka hesaplarına girene dek her ay sürekli bir hesaba 10 bin TL atılmış otomatik olarak ki kocam mühendis bırakın 10 bini maaşı çok az benim gelirime göre. Şimdi bir yanım git bas diyor bir yanımda saçmalama o öyle bir şey yapmaz seni seviyor diyor. Büyük bir çıkmaza girdim kocam zaten alemcidir içmeyi sever gezip tozmayı ama hepsini benim paramla yaptı şuana kadar hiç ona paramla ezmedim para lafı yapmadım ailemi karşıma aldım onun için ama böyle bir şey varsa benim paralarımla o kadınla gününü gün ediyorsa işte sıkıntı da burda nasıl emin olabilirim ki bundan kocama belli ettirmeden çok fesat arkadaşlarımız var mutluluğumuzu çekemeyen yoksa onların bir oyunu mu kafayı yiyeceğim demem o ki aldatılıp aldatılmadığımı nasıl anlayabilirim? Ve kocam benimle param için mi evlendi sizce?
Kocam beni kiracımla mı aldatıyor?
12
5
Görüşünü yaz