Kurtaj oldum. Sevgilimle devam etmeli miyim? Affetmeli miyim?

Gizli Üye
Herkese merhaba. Oncelikle lutfen onyargi yapmadan okuyun bu yazimi... Lutfen!
3.5 yasinda bi kizim var, 2018 de bosandim. Hayatima gecen sene biri girdi. Hic evlenmemis, Diyarbakir'lilar. Teyzeleri beni cok sevdi, hatta beni orda bi kac gun misafir de ettiler kizimla gittik. Gezdik, dolastik. Annesi babasi da beni cok sevmisti. Ta ki evlenip ayrildigimi duyana kadar.. bi daha gorusmemizi asla istemediler. Ben hamile kaldim iliskimizin ilk zamanlarinda ve cok erken daha diye dusunup aldirdik. Daha sonra rahmimde sikintilar cikmaya basladi. Ve ben yine hamile kaldim- neden korunmadiniz bu sefer demeyin, cocugum olmuyordu kistlerimden dolayi. Olmasi mucizeydi yani.. cok istedim bu sefer bu bebegi. Oyle cok istedim ki size anlatamam. Doguracagim dedim. Maddi durumum yeterliydi tek basima yapabilirdim. Ne olursa olsun goze almistim zaten. O bebege nefes aldiricaktim, yasaticaktim. Cok istedim. O gunaha girmek olayini gectim, testte iki cizgiyi gorunce havalara uctum. Babasiz mi buyutuceksin, bencillik yapiyosun, bana bunu nasil yaparsin hayir dogurma ailemi yakma dedi bana. Ama ailesine bahsetti bebegi oncesinde ve asla istemediler. Kabul etmiyorum dedi babasi, bebegi duydu ve kalp krizi gecirdi. Butun gece hastanedelerdi. Sevgilim bana adamin sebebi olmak istemiyorum dedi, kardesimi babasiz birakmaya hakkim yok dedi, yapamam dedi. Cok agladi. Ama ben hala agliyorum. Simdi artik olan oldu diyor bana. Boyle olmasi gerekiyodu diyor, o zaten yeni dollenmis bi pihtiydi, kalbi yoktu vs diyor. Ama olacakti? Dun 5 hafta 1 gunluk olan bebegim tibbi atik oldu.. cok mutsuzum. Surekli agliyorum. Yataktan cikamiyorum. Yalvaririm bana akil verin. Her ne olursa olsun cocugunun ve benim arkamda durmasi gerekmez miydi? En azindan bu sefer.. ailesi affederdi. İnsanlar nelere alismiyor? Kaldi ki beni cok seven ailesi kizimi ogrendiginde onyargi ile yaklasti bana. Teyzeleri haric.. onu cok seviyorum. Ama bebege ragmen beni kabul etmeyen aile, ne zaman edecek? Affetmeli miyim sevgilimi?
Kurtaj oldum. Sevgilimle devam etmeli miyim? Affetmeli miyim?
7
7
Görüşünü yaz